Aktuální akce

Čištění vozidel

Ruční oplach vozidla od 120 Kč

Umíme vyčistit a ošetřit kompletně celé vozidlo. Poradíme si s ošetřením litých kol, pneumatik, palubních desek, skel i ošetření laku.

Provádíme ruční oplach celých vozidel. Interiréy čistíme a vysáváme suchou cestou.

Pneuservis Hodonín

Od 390 Kč za komplet přezutí

Disponujeme vlastním zařízením pneuservisu. Plně automatická zouvačka a vyvažovačka od renomované italské firmy Ravaglioli, nám dovoluje poskytovat kompletní služby pneuservisu.

Provádíme demontáže, montáže a vyvažování pneu pro vozidla osobní, terénní i nákladní. Přezouvání a vyvažování motocylkových kol, opravy defektů pneumatik, rovnání a opravy poškozených disků, huštění pneumatik plynem a další služby.

Doplnění klimatizace

Doplnění klimatizace

Nechejte si před sezónou zkontrolovat stav náplně Vaší klimatizace. Správné doplnění výrazně ovlivňuje její výkon. A díky desinfekci se klimatizace zbaví škodlivých mikroorganizmů, plísní, nepříjemného zápachu a dráždivých účinků. To jistě ocení nejenom alergici. Cena je za kompletní servis včetně desinfekce.

Cena za 1g chladiva je pouhých 1,20 Kč. Nepoužíváme reklamní trik s levnou cenou pouze za službu bez materiálu.

Výměna oleje

Výměna oleje včetně práce

Aby Váš motor dlouhodobě fungoval bez poruchy, je potřeba v pravidelných intervalech měnit olejové náplně. Používáme značkové oleje LIQUI MOLY. Přijeďte si vyměnit olej k nám.

Uvedená cena je příklad pro vůz Škoda Octavia Tdi

Broušení a leštění laku

Broušení a leštění laku

Neuvěříte, co dokážeme s Vaším zašlým lakem. Ať už z důvodu stáří, nebo častého používání myčky. O Váš lak se profesionálně postaráme. Zašlou vrstvu jemně vybrousíme a díky moderním postupům lak bezchybně vyleštíme. Vaše auto bude jako nové. Navíc v akci Vám vůz vysajeme a vyčistíme i vevnitř. Vše zvládneme za jedno odpoledne.

Cena je uvedena pro vůz Škoda Fabia.

Copyright © 2000-2011 VASE, s.r.o., Všechna práva vyhrazena

Vytvořili v Mediaworks