Lakovna a klempířské práce

V našem autoservisu máme kvalitní lakovací box od firmy Thermomeccanica. Díky tomu máme profesionální podmínky pro lakování jakéhokoliv osobního, užitkového vozu, nebo motocyklu. Celý postup při lakování nového vozu se odvíjí od míry poškození. Zpravidla je každý díl před samotným lakováním v procesu přípravy. Ten se skládá z vyspravení poškozených míst tvrzeným tmelem a poté postupným broušením.

K broušení je použit určený postup, který se skládá z kombinace různých hrubostí broušení. Od nejhrubšího u první fáze broušení až po mikroskopicky nejjemnější pro finální přípravu podkladu, který dané místo sjednotí s ostatní částí dílu k nerozeznání. Následně se provádí první základní nástřik, který celý podklad sjednotí a ten je následně opět broušen. Před samotným lakováním je celý díl dokonale vyčištěn a odmaštěn. Poté jde do lakovacího boxu pro finální lakování.

Pro lakování používáme pouze kvalitní značkové barvy od společnosti Standox. Jenom tak jsme našim klientům schopni zajistit ten nejlepší výsledek v rámci kvality a vizuálního sjednocení se zbytkem vozu. Pro ještě lepší optický dojem se využívá tzv. "rozstřik". To znamená, že z dílů kolem poškozeného dílu je částečně odbroušena vrchní vrstava laku a tyto díly jsou rozstříknuty stejným lakem jako díl poškozený.

Vznikne tak neznatelný přechod mezi nově lakovaným poškozeným dílem a původním nepoškozeným. Rozstřik je doporučován u choulostivých barevých odstínů a také u metalických laků.

Rozleštění laku

Ne vždy je poškození takového rozsahu, že by bylo nutno díl, případně vůz lakovat. Pokud je lak Vašeho vozu poškozen drobnými škrábanci, nebo častým používáním myčky, je možno jej rozleštit. Tento postup se skládá z jednotlivých kroků za použití speciální značkové brusné pasty a leštící hlavice. Rozleštění vrátí Vašemu vozu původní lesk a oživí zásadním způsobem jeho barvu.

Naši vyškolení pracovníci zhodnotí možnosti a po domluvě můžete svůj vůz přistavit.

Rozleštění celého vozu trvá zpravidla půlden, maximálně jeden celý pracovní den.

Karosářská dílna

Disponujeme rovnací stolicí a vyškolenými karosáři a klempíři. Pokud Váš vůz po havárii potřebuje tzv. "srovnat", přijeďte k nám a domluvíme se na opravě. Naším společným cílem je dostat karoserii do co nejlepších původních hodnot a problém vyřešit. Vůz jsme schopni i odtáhnout naší odtahovou službou v rámci Hodonínského okresu zdarma. Pokud potřebujete poškozený vůz dovézt z větší dálky..

V rámci karosářské dílny rovnáme rámy vozů, sloupky, jednotlivé plechové díly a celkově vůz "pasujeme" opět do původního tvaru a hodnot. Abychom zajistili nejlepší kvalitu služeb, disponujeme rovnacím rámem, spotovacím a bodovacím přístrojem, svářecím přístrojem pro originální sváry, rovnacími a vytahovacími přípravky.

Provádíme tyto práce

Ukázky naší práceObjednejte se na opravu nebo kontrolu ještě dnes

Volejte na telefon +420 518 359 845, nebo mobil +420 773 154 433. Najdete nás v Hodoníně na ulici Pánovská.

Copyright © 2000-2011 VASE, s.r.o., Všechna práva vyhrazena

Vytvořili v Mediaworks