Ostatní služby servisu

Náhradní vozy pro naše zákazníky

Po dobu opravy, ale i pro případ jiné potřeby nabízíme k zapůjčení vozy Škoda Octavia Tdi, Opel Agila. Neúčtujeme si půjčovné. Vůz je poskytnu s plnou nádrží paliva a zákazník je opět s plnou nádrží vrací. Při uplatnění z pojistné události získáváte náhradní vozidlo zdarma po dobu opravy. Pojistnou událost vyřídíme za vás.

Smluvní servis pojišťoven

Jsme smluvním servisem pojišťoven Generali a AXA. Veškeré papíry spojené s vyřízením škodní události zajistíme. Stejně tak likvidátora, který celou škodu nafotí. Zrychlíte tím tak vyplacení peněz v případě havárie

Pick-up servis

V rámci zkvalitnění služeb nabízíme svým zákazníkům vyzvednutí automobilu kdekoliv v rámci okresu Hodonín a po opravě bezplatné přistavení. Pokud automobil přivezete, náš pracovník Vás zpět odveze a po dokončení opravy Vás opět vyzvedne na domluveném místě v předem stanovený čas.

Autobazar

Vlastníme plochu a oprávnění pro prodej vozidel formou autobazaru. Nabídněte Váš vůz do komise a my jej bezplatně zařadíme do největších databází na internetu. Vůz umyjeme, nafotíme a v případě zájmu jej předvedeme kupci. Máme 10 let zkušeností s bazarovým prodejem. Navíc jsme na hlavním tahu Břeclav - Uherské Hradiště.

Dovoz vozidel z EU

Sháníte ojetý a kvalitní vůz za slušnou cenu? Přijeďte k nám a spolu jej najdeme v rámci EU. Pro Váš vůz zajedeme s naším mechanikem. Vůz na místě vyzkoušíme a prohlédneme. Zajistíme dopravení do ČR, přihlášení, pojištění, STK a emise. Získáte kvalitní vůz s garancí za lepší cenu, než v ČR.

Čištění vozidel

Umíme vyčistit a ošetřit kompletně celé vozidlo. Poradíme si s ošetřením litých kol, pneumatik, palubních desek, skel i ošetření laku.

Copyright © 2000-2011 VASE, s.r.o., Všechna práva vyhrazena

Vytvořili v Mediaworks